Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookie ώστε να μπορούμε να σας παρέχουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία χρήστη. Οι πληροφορίες cookie αποθηκεύονται στο πρόγραμμα περιήγησης σας και εκτελούν λειτουργίες όπως η ανάγνωση σας όταν επιστρέφετε στον ιστότοπο μας και η βοήθεια της ομάδας μας να κατανοήσει ποιες ενότητες του ιστοτόπου θεωρείτε πιο ενδιαφέρουσες και χρήσιμες.
LATEST
Στρατηγική συνεργασία Skroutz και My market
![](/wp-content/themes/yootheme/cache/60/10b-skroutz-6079c077.jpeg)
Το Skroutz ανακοίνωσε πως προχωρά σε στρατηγικής σημασίας συνεργασία με τα My market. Σύμφωνα με τη σχετική ανακοίνωση, η συνεργασία σηματοδοτεί το νέο εγχείρημα της εταιρείας, το grocery shopping, και το επόμενο βήμα στην παροχή εξαιρετικής αγοραστικής εμπειρίας.
Το Skroutz, αναφέρει η ανακοίνωση, μεγαλώνει ακόμα περισσότερο και ευελπιστεί να αποτελέσει την καθημερινή συνήθεια για κάθε αγορά, αφού ο χρήστης πλέον μπορεί να αγοράσει σε μια μόνο πλατφόρμα τα πάντα μέσα από εκατομμύρια προϊόντα, πάντα απολαμβάνοντας τα οφέλη του Skroutz Marketplace.
Η υπηρεσία είναι διαθέσιμη σε Αθήνα και Θεσσαλονίκη, ενώ στόχος είναι μέχρι τα μέσα Οκτωβρίου να έχει επεκταθεί σε όλες τις πόλεις που εξυπηρετεί το e-shop των My market (Πάτρα, Ιωάννινα, Λάρισα, Βόλος, Τρίκαλα, Καλαμάτα). Η αποστολή των προϊόντων γίνεται αποκλειστικά από το δίκτυο διανομής της αλυσίδας, ενώ προσφέρεται και δωρεάν αποστολή για αγορές άνω των 59 ευρώ.