Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookie ώστε να μπορούμε να σας παρέχουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία χρήστη. Οι πληροφορίες cookie αποθηκεύονται στο πρόγραμμα περιήγησης σας και εκτελούν λειτουργίες όπως η ανάγνωση σας όταν επιστρέφετε στον ιστότοπο μας και η βοήθεια της ομάδας μας να κατανοήσει ποιες ενότητες του ιστοτόπου θεωρείτε πιο ενδιαφέρουσες και χρήσιμες.
LATEST
Ο Όμιλος Quest Gold Sponsor στο Panorama
![](/wp-content/themes/yootheme/cache/a2/4a-quest-a2a08a6f.jpeg)
Ο Όμιλος Quest ανακοίνωσε πως θα συμμετάσχει και τη φετινή χρονιά ως Gold Sponsor στο Panorama of Entrepreneurship & Career Development.
To Panorama of Entrepreneurship & Career Development, συνιστά το μεγαλύτερο συνέδριο για τη νεανική επιχειρηματικότητα και τον επαγγελματικό προσανατολισμό και απευθύνεται σε νέους και νέες, κυρίως μεταξύ 18 – 35 ετών, ανεξαρτήτως εκπαιδευτικών διαδρομών.
Σύμφωνα με σχετική ανακοίνωση, συνεπής στη διαχρονική δέσμευσή του να συνεισφέρει στη διασύνδεση της εκπαιδευτικής κοινότητας με τον επιχειρηματικό κόσμο, ο Όμιλος θα εκπροσωπηθεί από στελέχη των εταιρειών τεχνολογίας Info Quest Technologies, Uni Systems και iSquare SA – Apple Authorised Distributor for Greece & Cyprus, καθώς και τις ομάδες HR όλων των θυγατρικών του, που θα αναδείξουν τις προκλήσεις, τις ευκαιρίες και τις προοπτικές στο σύγχρονο «επιχειρείν».